Evinizden taşınırken aklınıza gelen tüm sorunlara karşı yıllardır, sektörde bulunduğumuz tecrübelerimiz ve son teknoloji ürünü Nakliye alanında ki araç gereçlerimiz ile çözümler buluyoruz. Beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı de-monte ederek yeni evinizde tekrar kurabiliyoruz.


1

Eşyalarınızın kutulanıp paketlenme aşaması için gereken bir çok alet ve aracı sizin için sağlıyoruz, temizlik ve hijyen içinde size özel paketleme araçları ile size özel plastik ve kaplama malzemesi kullanıyoruz. Paketleme işleminde her türlü eşyanızı en uygun olacak şekilde eşyalarınızın hijyen ve güvenliği için havalı naylon ve streçle ambalajlanır.

2

Paketlenen eşyalarınız ister Kuşadası ve şehir içinde olsun, ister Türkiye'nin herhangi bir ilinde, şehir dışında olsun asansörlü araçlar ve son model nakliye kamyonları ile eşyalarınızı taşıyoruz. Kamyonlarımızın iç kısımları, eşyalarınızın kırılması ve zarar görmesini önlemek için özel yumuşak malzeme ve raf sistemleri ile donatıldığı için tüm eşyalarınızın güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın için Aracımız, uzman personelimiz ve gerekli malzemeleriyle söz verilen tarih ve saatte hazır bulunarak sağlıklı ve rahat bir taşıma işlemi gerçekleştirilir.

3

Kuşadası ve semtleri dahil olmak üzere tüm şehir içi ve Türkiye'nin tüm illerinde ve ilçelerinde sunduğumuz asansörlü taşıma hizmeti sayesinde yüksek verim ve etkinlik ile taşınmanızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.11. kata kadar 400 kilogramlık güçlü taşıma kapasitesi hatasız ve güvenilir modern teknolojiyle üretilen bu asansörler kendi sınıflarında rakipsizlerdir